Piesaki savu ekskursiju un dienas gaitā izzini dažādas profesijas, pavadi aizraujošu vēstures nodarbību, piedalies radošajās darbnīcās, satiec un pabaro briežus, izzini gadalaiku norises dabā.

Izvelies kādu no “Kuldīgas darbnīcas” tehniski radošajām darbnīcām un ar prakstisku darbošanos izzini ķīmiķa, fiziķa vai galdnieka profesiju.

Kuldīgas novada muzejā piedalies kādā no aizraujošajām vēstures nodarbībām un izzini dažādus vēstures notikumus. Piedalies orientēšanās spēlē ar uzdevumiem un izzini “Pilsētas dārza noslēpumus”. Izpēti un analizē dažādus vēstures avotus “Vēstures detektīva” nodarbībā. Iejūties karavīra lomā nodarbībā “Latvija – armija – Tu”. Iepazīsti 20. gs. Dzīvesveidu nodarbībā “Piedzīvojums pagātnē” vai vienkārši dodies ekskursijā pa muzeju.

Tālāk dodies uz Viesu namu “Mazsālijas”, kur tevi ciemos gaidīs brieži, mežacūkas un Ežuks Žuks, kurš pastāstīs par dabā notiekošajiem procesiem, uzspēlēs kopā ar skolēniem Gadalaiku spēli un būs arī sarūpējis gardumus, lai visi kopā varētu pabarot briežus.

Turpat Mazsālijās iegriezies z/s Baļļas sarūpētajās radošajās darbnīcās, kur būs iespēja pagatavot bišu vaska sveces un apgleznot savu īpašo koka medaljonu.

Piesaki savu ekskursiju zvanot: 20336896

Vairāk informācijas par piedāvājumiem:

www.kuldigasdarbnica.lv

www.kuldigasmuzejs.lv

www.ballas.lv

www.mazsalijas.lv