Šogad Kuldīgas restorānu nedēļa norisināsies no 12. līdz 18.martam un tās tēma ir “Bērnības garša”. Tā būs lieliska improvizācija ar produktiem, ēdieniem, noformējumu, asociācijām, kas uzburs katram tik īpašo “bērnības garšu”, kas silda, liek smaidīt un justies laimīgam. Tādējādi tiks veidoti stāsti, kas personalizēs katra Restorānu nedēļas dalībnieka piedāvājumu – saistību ar konkrētiem cilvēkiem un vietu,” stāsta Restorānu nedēļas organizatoru pārstāve Jana Bergmane.

Otrajā Kuldīgas restorānu nedēļā piedalīsies: restorāns “Bangert’s”, restorāns “Goldingen room”, restorāns “Jēkaba sēta”, restorāns “Metropole”, kafejnīca “Pagrabiņš” un “Cafe Tilts”, bārs/klubs “Stender’s” un konditoreja “Šarlote” Kuldīgā, kā arī jaunpienācēji “Pilskrogs” Kuldīgas novada Ēdolē.

Piedāvājumu cenas būs 12, 10 vai 7 eiro, atkarībā no katra restorāna īpašā piedāvājumā iekļauto ēdienu skaita, bet kafejnīcā “Šarlote” īpašais piedāvājums maksās 5 eiro.

Restorānu nedēļas ietvaros norisināsies dažādas meistarklases, degustācijas, kino un muzikālie vakari. Pasākumā, ar speciālu piedāvājumu apmeklētājiem, iesaistīsies arī Kuldīgas Galvenā bibliotēka, Kuldīgas novada muzejs, Ēdoles pils, Maras muiža Turlavas pagastā un citi.

Tāpat tiks papildināta Restorānu nedēļas suvenīru sērija, lai ikviens varētu iegādāties kādu īpašu Restorānu nedēļas aksesuāru piemiņai.

Tiek gatavots oriģināls Restorānu nedēļas atklāšanas pasākums, kur šefpavārs Raimonds Zommers kopā ar sabiedrībā pazīstamiem un Kuldīgu mīlošiem cilvēkiem izspēlēs savas “bērnības garšu”. Būs gan ēdiens, gan dažādas izklaides.

Atgādinām, ka šāda gardēžu nedēļa senajā Kurzemes pilsētā Kuldīgā notiks otro reizi. Pasākums tiek rīkots, lai popularizētu Kuldīgas un tās apkārtnes restorānu un kafejnīcu unikālo un neatkārtojamo piedāvājumu.

Pasākumu organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un Kuldīgas kultūras centru.
Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai www.tastekuldiga.lv.
Aicinām apmeklēt Kuldīgas restorānu nedēļu un izbaudīt unikālās bērnības garšas dažādās paaudzēs!