Šā gada 14. oktobrī sākot no plkst. 19:00 Kuldīgas novada Padures muižas kungu dzīvojamajā ēkā notiks muzikāls pasākums “MANOR HOUSE”.

Aicina uz Latvijā nebijušu deju mūzikas pasākumu -  skaņu pastaigu unikālā vietā netālu no Kuldīgas - Padures muižā. 1840. gadā būvētajā muižā, kurā kādreiz saimniekojis skotu muižnieks. Par mūziku, noskaņu downtempo un deep house ritmiem parūpēsies pieredzes un tradīcijām bagātā radošā apvienība "Zerodefect"  ar saviem dīdžejiem. Papildus muzikālajam baudījumam būs iespēja iegādāties un nobaudīt arī Smiškalnu vīnus.

Laipni aicināti visi radi, draugi, paziņas, atbalstītāji un visi, kuri novērtē labu mūziku, vīnu, sarunas un noskaņu ko tas sniedz.

Padures muiža atrodas Padurē, Kuldīgas novadā. Tagadējo  dzīvojamo ēku 1840. gadā būvējis skotu tirgotājs Džons Luiss Balfūrs. Padures muižas kungu māja nav piedzīvojusi lielas pārbūves un līdz mūsu dienām saglabājusies oriģinālajā veidolā ar lielu sākotnējo būvdetaļu īpatsvaru. Ēka uzskatāma par unikālu 19. gadsimta 2. ceturkšņa būvmākslas paraugu Latvijas mērogā.

Kopš 2015. gada notiek aktīva muižas restaurācija un atjaunošana, kurai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza

Nepalaidiet garām šo burvīgo iespēju un tiekamies!

Ieejas maksa 3 eiro.

Tāpat priecāsimies par katru dāvanu, kas palīdzēs labiekārtot un attīstīt muižu.

Muiža pieejama apskatei, pirms tam vēlams iepriekš pieteikties. Iespējama telpu noma pasākumiem. Padures muiža arī piedalās Latvijas Piļu un Muižu Asociācijas Akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas” un koncerta apmeklētājiem būs iespēja saņemt zīmodziņu savā apceļotāju kartē.