Turpinot izbaudīt Kuldīgas garšu, sestdien, 15. jūlijā, Kuldīgas Pilsētas dārzā notiks pasākums “Kuldīgas vasaras garša” kopā ar restorāna “”ENTRESOL” šefpavāru, mūsu novadnieku Raimondu Zommeru.

Tās būs piecas meistarklases un piecu izmeklētu ēdienu iepazīšana piecās kārtās, gan degustējot, gan sarunu ceļā. R. Zommers improvizējot atklās meistarstiķus un sniegs padomu, kā uzburt pārsteidzošas un neaizmirstamas garšas.

Katrā meistarklasē tiks piedāvāti pieci ēdieni.

Uzkodā būs Kuldīgas rupjmaizes slāņmija ar dradžiem, zaķskābenēm un pērļu sīpoliem, kā arī “Nornieku” strausu gaļas buljons ar Maņģenes gailenēm, cukurzirņiem un olu pērlēm.

Pamatēdienā tiks cepta Pelču līdaku balotīne, kuru pasniegs ar fermentētiem “Laivenieku” gurķiem, strogaņinu, burkāniem un zaļo zirnīšu mērci. Otrs pamatēdiens būs grilēts “Nornieku” strausu gaļas medaljons ar lociņiem, jaunajām bietēm, bišu kāpuriem un alus mērci.

Savukārt desertā Kuldīgas vasaras garšas baudītājus pārsteigs zelta jumols ar Padures mežu melleņu uzpūteni un ķiršu buljonu.

Izbaudīt Kuldīgas vasaras garšu R.Zommers aicina plkst. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 un 15.00 pie Brīvdabas kino uzslietajā teltī.

Tā kā vienā meistarklasē varēs piedalīties līdz 30 cilvēku, tad aicinām rezervēt dalību šajā pasākumā iepriekš “Taste Kuldīga” mājaslapā internetā www.tastekuldiga.lv. Dalības maksa, piesakoties iepriekš, ir 10 EUR no personas, bet pasākuma dienā, piesakoties uz vietas, 12 EUR no personas.

“Pirmsākums šim pasākumam meklējams Restorānu nedēļā, kas Kuldīgā pirmo reizi norisinājās šī gada martā. Gardēžu augsti novērtētās Restorānu nedēļas turpinājums bija ekspresakcija “Kūka + kafija” 4. maijā, un tagad svinēsim Kuldīgas vasaras garšu. Ideja ir rīkot šādus pasākumus cauri visiem mūsu gadalaikiem,” stāsta “Taste Kuldīga” pasākumu organizatori.

“Taste Kuldīga” organizē – Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs, Kuldīgas kultūras centrs un Kuldīgas novada Dome.

Izcilu garšu baudīšanas pasākums “Kuldīgas vasaras garša” norisināsies Kuldīgas pilsētas festivāla “Dzīres Kuldīgā” ietvaros. Viesmīlīgā Kuldīga uz svētkiem aicina no 13. līdz 16. jūlijam. Uz tikšanos vislabākajā nedēļas nogalē šovasar!